اعطای جایزه به ایده‌های برتر دانش‌آموزی از محل خدمت بوم‌واره سامانه ایران نوآفرین

سازمان فناوری اطلاعات ایران به سه ایده برتر دانش‌آموزی در تینواستارز، جوایز 200 میلیون تومانی اعطا می‌کند.

سازمان فناوری اطلاعات ایران به سه ایده برتر دانش‌آموزی در تینواستارز، جوایز 200 میلیون تومانی اعطا می‌کند.

به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل سازمان فناوری اطلاعات ایران، دکتر مشکات اسدی، مشاور رییس سازمان فناوری اطلاعات ایران در حوزه توانمندسازی اجتماعی، الکام استارز را فرصتی دانست که طی آن دانش‌آموزان می‌توانند در یک فضای واقعی و ضمن طرح ایده‌های حرفه‌ای و برتر به رقابت بپردازند و در این خصوص بیان داشت، در این دوره از رقابت‌ها، سازمان فناوری اطلاعات ایران در نظر دارد به سه ایده برتر دانش‌آموزی، جوایزی به مبلغ 200 میلیون تومان از طرح بوم‌واره سامانه ایران نوآفرین را اختصاص دهد تا برندگان بتوانند از این امکان به منظور توسعه ایده‌های خود استفاده کنند.

وی با یادآوری این مهم که سازمان فناوری اطلاعات در راستای برگزاری رویدادهای کارآفرینی و اردو‌های برنامه‌نویسی ویژه دانش‌آموزان، تلاش دارد تا آنها را در فضاهای واقعی رقابت با استارتاپ‌های بزرگ و کوچک قرار دهد، اهداف تینواستارز را که در واقع نخستین دوره رقابت استارتاپی دانش‌آموزان در کشور است را تشریح کرد و گفت، در این رویداد، توسعه فرهنگ کارآفرینی در میان دانش‌موزان دنبال می‌شود. هم‌چنین استارتاپ‌های بالقوه به سرمایه‌گذاران علاقه‌مند معرفی می‌شوند و در عین حال  استارتاپ‌های دانش‌آموزی جهت حضور حرفه‌ای در فضای کسب و کار مورد توانمندسازی قرار می‌گیرند.

جزییات برنامه زمان‌بندی تینواستارز بدین شرح است: فرصت نهایی ارسال فایل‌های پیچ 12 الی 18ماه، بررسی و تکمیل اطلاعات شرکت‌کنندگان 18 الی 20 دی ماه، منتورینگ آنلاین و آفلاین تیم‌ها 20 الی 24دی ماه، اعلام زمان‌بندی ارایه‌ها 26 دی ماه و اعلام نتایج نهایی تینواستارپیچ چهار بهمن ماه. تینوتک شامل پنج حوزه‌ تخصصی برنامه‌نویسی، مهارت‌های نرم، رباتیک، علوم داده و اینترنت اشیاست. زمان برگزاری تینواستارپیچ از 29 تا دوم دی ماه و به دلیل پاندمی بیماری کرونا به صوت مجازی است. علاقه‌مندان جهت کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند به نشانی WWW.TEENOTECH.ORG  مراجعه نمایند. 

این مطلب را به اشتراک بگذارید:

اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در telegram

نوشته های مرتبط

نوآوری اجتماعی در
خدمت مسئولیت اجتماعی

تهران – خیابان شریعتی – نرسیده به پل سید خندان – ورودی ۲۲ – ساختمان مرکزی
۹۸۲۱-۸۸۱۱۵۸۰۰+   ۹۸۲۱-۸۸۱۱۵۸۰۰+
noafarincsr@ito.gov.ir

سازمان فناوری اطلاعات ایران