محتوا، پلی به سوی زندگی دیجیتال

تاثیرگذاری محتوا بر زندگی دیجیتال در رویداد «محتوا، پلی به سوی زندگی دیجیتال» به میزبانی موزه ارتباطات به تصویر کشیده می‌شود.

تاثیرگذاری محتوا بر زندگی دیجیتال در رویداد «محتوا، پلی به سوی زندگی دیجیتال» به میزبانی موزه ارتباطات به تصویر کشیده می‌شود.

به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل سازمان فناوری اطلاعات ایران، رویداد محتوا، پلی به سوی زندگی دیجیتال با هدف بررسی اهمیت محتوا بر روی زندگی دیجیتال با حمایت سازمان فناوری اطلاعات ایران در روز پنجشنبه 30ام بهمن ماه از ساعت 14 تا 17 در مکان موزه ارتباطات واقع در خیابان امام خمینی برگزار می‌شود. طی این رویداد یک روزه، تغییر سبک زندگی افراد در فضای دیجیتال که تحت عنوان زندگی دیجیتال از آن یاد می‌شود به تصویر کشیده می‌شود و با معرفی استارتا‍پ‌های فعال در این حوزه، ابعاد مختلف تاثیرگذاری استارتاپ‌ها بر روی تغییر سبک زندگی افراد در عصر دیجیتال مورد ارزیابی و بررسی قرار می‌گیرد.

دکتر مشکات اسدی، مشاور زنان و توانمندسازی اجتماعی معاون وزیر ارتباطات در تشریح جزییات بیشتر این رویداد از وجود دو پنل اصلی و حضور سخنرانان کلیدی خبر داد و گفت، در پنل نخست این رویداد، بازیگران حوزه تولید محتوای دیجیتال و به عبارتی محتوای مدرن در حوزه‌های مختلف تولید محتوا اعم از صوتی، تصویری و مکتوب نظیر پادکست‌ها و تلویزیون‌های اینترنتی حضور دارند. در دومین پنل که با عنوان تولید محتوا در گذار به ایران هوشمند برگزار می‌شود،  بازیگران سنتی این عرصه شامل رسانه‌های مکتوب و سیاستگذاران فعال حوزه، حضور دارند. هم‌چنین دکتر امیر ناظمی، معاون وزیر و رییس سازمان فناوری اطلاعات ایران و احمد مسجد جامعی، عضو شورای اسلامی شهر تهران در نقش سخنرانان کلیدی به ایفای نقش می‌پردازند. این رویداد در عین حال به ناداستان‌خوانی و رونمایی از مجله ناداستان؛ نسخه زندگی دیجیتال نیز می‌پردازد. علاقه‌مندان می‌توانند به صورت آنلاین، پخش این رویداد را از طریق کانال سازمان فناوری اطلاعات ایران در آپارات به نشانی http://aparat.com/itoofiran  و به صورت رایگان مشاهده کنند.

این مطلب را به اشتراک بگذارید:

اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در telegram

نوشته های مرتبط

نوآوری اجتماعی در
خدمت مسئولیت اجتماعی

تهران – خیابان شریعتی – نرسیده به پل سید خندان – ورودی ۲۲ – ساختمان مرکزی
۹۸۲۱-۸۸۱۱۵۸۰۰+   ۹۸۲۱-۸۸۱۱۵۸۰۰+
noafarincsr@ito.gov.ir

سازمان فناوری اطلاعات ایران